سزارین اندام تصویر سرگرمی هالیوودی

سزارین: اندام تصویر سرگرمی هالیوودی کیم کارداشیان سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سردار آزمون، امید یک ملت در جام‌جهانی

خبرگزاری رویترز به نقش سردار آزمون در تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرداخته و از او به عنوان “امید یک ملت” جهت شگفتی‌سازی یاد کرده ا

سردار آزمون، امید یک ملت در جام‌جهانی

سردار آزمون، امید یک ملت در جام جهانی

عبارات مهم : ایران

خبرگزاری رویترز به نقش سردار آزمون در تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرداخته و از او به عنوان “امید یک ملت” جهت شگفتی سازی یاد کرده هست.

به گزارش ایسنا، سردار آزمون، مهاجم جوان تیم ملی فوتبال ایران، با نظر کارلوس کی روش به تیم ملی کشور عزیزمان ایران اضافه شد. آزمون مهاجمی است که سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران به او اعتقاد زیادی دارد و از او به عنوان “رودفان نیستلروی” تازه یاد می کند. حالا امید یک ملت در جام جهانی به این مهاجم جوان است تا بتواند با درخشش خود باعث خوشحالی مردم کشورش شود.

آزمون در جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ استرالیا توانست نامی جهت خود دست و پا کند و با گل های زیبای خود خصوصا برابر قطر نامش را بر سر زبان ها انداخت. در انتخابی جام جهانی آزمون به مهاجم اول تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران تبدیل شد. در حالی که پدرش خلیل آزمون در رشته والیبال فعالیت می کرد، سردار ترجیح داد ورزش دیگری را گزینش کند و به فوتبال روی آورد.

سردار آزمون، امید یک ملت در جام‌جهانی

درخشش مهاجم ایرانی در لیگ روسیه و همین طور لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا فوتبال کشور عزیزمان ایران به داشتن یک مهاجم بزرگ به خود ببالد. فوتبالی که قبلا مهاجمانی همچون علی دایی داشت.

با به ثمر رساندن ۲۳ گل در ۳۱ بازی آزمون در مسیر رسیدن به رکورد علی دایی هست. او در حال حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نخستین حضور با تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران را در میدان جام جهانی تجربه خواهد کرد و امیدوار است بتواند باعث سربلندی یک ملت شود.

خبرگزاری رویترز به نقش سردار آزمون در تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرداخته و از او به عنوان “امید یک ملت” جهت شگفتی‌سازی یاد کرده ا

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | ایرانی | فوتبال | فوتبالی | جام جهانی | سردار آزمون | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz