سزارین اندام تصویر سرگرمی هالیوودی

سزارین: اندام تصویر سرگرمی هالیوودی کیم کارداشیان سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش دنبال تنش است و بهانه‌هایش تمامی ندارد! / عابدینی

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با انتقاد از صحبت‌های سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران گفت: کارلوس کی‌روش دنبال تنش است و ادامه کار او با این سطح از مدیریت فدراسیون

کی‌روش دنبال تنش است و بهانه‌هایش تمامی ندارد! / عابدینی

عابدینی: کی روش دنبال تنش است و بهانه هایش تمامی ندارد!

عبارات مهم : ایران

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با انتقاد از صحبت های سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران گفت: کارلوس کی روش دنبال تنش است و ادامه کار او با این سطح از مدیریت فدراسیون مقدور نیست.

به گزارش مهر، امیر عابدینی راجع به ارزیابی اش از عملکرد تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی گفت: در کل فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی موفق بود. عالی ترین دستاورد کشور عزیزمان ایران در جام جهانی حضور علیرضا فغانی بود. اینکه ۴ امتیاز گرفتیم و در گروه خودمان عرض اندام کردیم را باید به فال نیک گرفت. برایند کار ما در جام جهانی مثبت و بافایده بود.

وی که با برنامه پایتخت کشور عزیزمان ایران ورزشی گفتگو می کرد، افزود: مردم راضی بودند و این نشان می دهد توقع مردم در حدی است که کار دوستان در تیم ملی قابل قبول بوده هست. باید کار کی روش را تحلیل و ارزیابی کرد و نمره قبولی یا میانگین رو به اوج به ایشان داد.

کی‌روش دنبال تنش است و بهانه‌هایش تمامی ندارد! / عابدینی

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال راجع به اختلاف کی روش و برانکو بعد از بازی های تیم ملی در جام جهانی تاکید کرد: از مواردی که کی روش گفت تعجب کردم. برانکو نشان داده مربی بزرگی در سطح آسیا است و در دنیا هم آشنا شده است است و حرف جهت گفتن دارد. برانکو آدم با شخصیتی هست. کی روش را هم در دنیا می شناسند. توقعم این بود هنگامی که کی روش موفقیت را به حدی رقم زدند که همه خوشحال بودند، روی بستر خشنودی مردم حرکت می کرد نه اینکه برعکس این موج حرکت کند. این حرکت پسندیده نبود.

عابدینی راجع به اینکه آیا باید قرارداد کی روش بلندمدت باشد یا بعد از جام ملتها دوباره تمدید شود؟ گفت: کفاشیان هشت سال در فدراسیون زحمت کشید و یکی از گلایه هایش از فوتبال، همین تنش های کی روش بود. در جلسات متعدد از کفاشیان شنیدم که کی روش دنبال ایجاد تنش هست. آقای تاج در یک جلسه خواست و مدعی شد که باید تا جام جهانی تحمل کنیم چون بهانه های کی روش تمام شدنی نیست و هر روز بهانه جدیدی می گیرد.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با انتقاد از صحبت‌های سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران گفت: کارلوس کی‌روش دنبال تنش است و ادامه کار او با این سطح از مدیریت فدراسیون

وی ادامه داد: بنده دارم از نظر نظام مدیریتی در تیم ملی صحبت می کنم. بهتر است تصمیم قاطع گرفته شود. در سطح وزیر مردها جوری با آدم های خارجی دست می دهند که گویا با فرشتگان آسمانی دست می دهند. آنها واقعیت ها را کنار می گذارند و روی موج محبوبیت خارجی ها سوار می شود. این باعث می شود او (کی روش) هم توقعاتش را طوری اوج ببرد که مدیر فدراسیون را تدارکاتچی بداند و مدیر فدراسیون مجبور شود کوتاه بیاید. باید یک روز با قاطعیت راجع به کی روش تصمیم گرفت.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال یادآور شد: ادامه کار با کی روش با سطح مدیریت فدراسیون مقدور نیست مگر اینکه همچنان او را مثل استخوان لای زخم تحمل کنیم.

عابدینی راجع به اینکه مردم کی روش را دوست دارند، گفت: باید واقعیت ها را دید. به این حرف اعتقاد دارم ولی باید کار را تجزیه و تحلیل کنیم و ببینیم ایشان چه کار جهت فوتبالمان کرده هست. شما در جام جهانی دیدید که چه تعداد لژیونر روی نیمکت بودند و بازیکنان داخلی در زمین بازی می کردند.

کی‌روش دنبال تنش است و بهانه‌هایش تمامی ندارد! / عابدینی

وی با انتقاد از کی روش و صحبتهایش قبل از جام جهانی راجع به کیفیت بازیکنان داخلی گفت: آیا این همه انتقاد به لیگ کشور عزیزمان ایران بود ولی مهره های درخشان جام جهانی بازیکنان لیگ بودند. باید کارشناسی شود. شاید این محبوبیت کاذب باشد. ما قبلا خیلی ها را دوست داشتیم ولی بعدا پشیمان شدیم! الان هم می دانم اگر کی روش این حرفهایم را گوش کند و یا برایش ترجمه کنند، مواضع پرخاشگرانه ای در قبال من می گیرد.

عابدینی اظهار کرد: بنده مربیان سرشناسی از اوفارل و رایکوف گرفته تا آدمهای بزرگی مثل ایویچ همه را می شناسم. با همه این سرمربیان ارتباط داشتم. مگر ایویچ جزو ۵ مربی برتر دنیا نبود؟ چقدر تنش داشت؟ بلاژووچ چقدر در تیم ملی کشور عزیزمان ایران تنش داشت؟ خیلی ها آمدند خدمت ارزنده کردند و تنش ایجاد نکردند. باید منصفانه گفت که این نیست. ما عاشق مملکت و مردم هستیم. نمی شود گفت ما دشمن و کسانی که از خارج آمده اند دوست هستند. آنها خدمت گذار هستند و باید پول به آنها داد ولی نباید روی عواطف ملت که با تمام نابسامانی ها با هم زندگی می کنند، پا گذاشت.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با انتقاد از صحبت‌های سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران گفت: کارلوس کی‌روش دنبال تنش است و ادامه کار او با این سطح از مدیریت فدراسیون

مدیرعامل پیشین کلوب پرسپولیس راجع به پیشنهادات خارجی علیرضا بیرانوند و اینکه آیا باید این دروازه بان در پرسپولیس بماند؟ گفت: مارکت فوتبالیست عین «بهارِ دختر» هست. اگر بازیکن را نگه دارید و پیشنهادش برود، باید هر لحظه او را نگه دارید. اگر سطح فوتبال ما دبیرستان باشد، سطح اروپا دانشگاه هست. نباید جلوی این بازیکنان را گرفت. باید بگذاریم بروند. هرچه بازیکنان و مربیان ما در اروپا زیاد باشند، بهتر هست. اعتقاد دارم فوتبالیست ها هنگامی که برایشان بازار پیدا می شود، باید بروند و بدرخشند و نام فوتبال کشور عزیزمان ایران را در همه جای دنیا مطرح کنند.

وی راجع به اینکه پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته است و کلوب در شرایط مشکل قرار دارد، تاکید کرد: آقای برانکو شرایطی را جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران و پرسپولیس رقم زده است و بازیکن سازی می کند و به جوانها وقت می دهد. بعضی از جوانها بی وفایی می کنند. پرسپولیس جامعه بزرگی هست. باید برانکو باور و هضم کند. اگر نتوانند بازیکن بگیرند، بیرانوند هم آنقدر بزرگواری می کند که ۶ ماه بماند.

کی‌روش دنبال تنش است و بهانه‌هایش تمامی ندارد! / عابدینی

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال راجع به درخواست وزارت ورزش جهت معافیت از خدمت سربازی جهت چند ملی پوش هم گفت: در هر رشته ای و نه فقط فوتبال، بازیکنی که در سطح ملی حضور دارد نشان داده که یکی از سربازان نظام و ملت است و دارد از حیثیت فرهنگی و ورزشی دفاع می کند. باید به اینها بها داد و هر موقع که شد بروند دوره آموزش را ببینند.

واژه های کلیدی: ایران | برانکو | فوتبال | بازیکنان | فوتبالیست | جام جهانی | فوتبالیست ها | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz